rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-12-11 20:00
Typ:
2
Kurs:
2.45
Bukmacher:
145 EURO
0
0
oceń analizę

Osasuna podejmie dziś na własnym terenie Valencię. Spotkanie to jest o tyle ciekawe, że rozgrywane będzie w pojedynku pucharowym, tak więc motywacja na pewno będzie nieco większa niż na pojedynki z ekipami w Primera Division. Dodam, ponieważ poruszyłem już wątek meczów w lidze, że oba zespoły nie zachwycają swoją lokatą w klasyfikacji ligowej. Najbardziej istotne w tym wszystkim jest to, że w ostatniej kolejce przed 3-ma dniami doszło do bezpośredniego pojedynku tych drużyn, z którego zwycięsko wyszła Valencia zwyciężając 0-1 w spotkaniu wyjazdowym. Dziś gospodarze z pewnością pamiętają bardzo, ale to bardzo dobrze te porażkę, swoje błędy oraz sposób gry przeciwników. Niewątpliwie będą teraz chcieli się zemścić za tę jakże bolesna porażkę. Nie inaczej jest w przypadku Valencii, która inaczej jak rywal, będzie chciała jedynie zagrać jak 3 dni temu i po raz kolejny zwyciężyć. W ostatnich 3 meczach bezpośrednich 2 razy zwyciężali piłkarze Valencii, a 1 raz padł remis.

Autor analizy:LEQUIMLKS
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl