rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-07 18:00
Typ:
1
Kurs:
2.13
Bukmacher:
113 EURO
0
0
oceń analizę

ostatni dzisiejszy pojedynek 28 kolejki włoskiej Serie B to spotkanie pomiędzy zespołami Pisy i Livorno, jak wszystkie inne spotkania ligowe we Włoszech również to zostanie rozegrane bez udziału publiczności, oba zespoły obecnie grają bardzo słabo jednak mimo wszystko to gospodarze są faworytem tego spotkania, po 27 kolejkach zajmują oni 13 miejsce z dorobkiem 33 punktów zdobytych za 8 zwycięstw i 9 remisów, natomiast goście są zdecydowanie najsłabszą ekipą Serie B w tym sezonie, z dorobkiem 18 punktów zdobytych za 4 zwycięstwa i 6 remisów, zajmują ostatnie 20 miejsce i mają już stratę 6 punktów do 19 miejsca które obecnie zajmuje zespół Cosenzy, do bezpiecznego 15 miejsca tracą już 14 punktów, wydaje się więc że to zespół Pisy zgarnie dzisiaj całą pulę co zdecydowanie poprawi ich sytuację gdyż ich przewaga nad strefą barażową to tylko 3 punkty, mój typ to 1 wygrana gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl