rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-11-26 18:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.40
Bukmacher:
140 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz Podbeskidzie Lech jest ostatnim w 13 kolejce Ekstraklasy. 3 punkty na pewno sa bardzo potrzebne i Podbeskidziu i Lechowi. Gospodarze sa przedostatni w tabeli i maja az 9 punktow straty zeby awansowac z miejsca spadkowego, razem z Belchatowem sa teraz prawie 100% kandydatami do spadku. Lech Poznan po porazce z Legia w poprzedniej kolejce ma cos do udowodnienia i z takim slabym jak teraz Podbeskidziem musi wygrac i najlepiej wysoko dla kibicow. Mecze w 13 kolejce dobrze sie ulozyly dla Lecha bo swoj mecz przegrala Polonia ktora jest na 2 miejscu a Gornik i Lechia ktore sa tuz za Lechem zremisowaly. Tak wiec jesli Lech teraz wygra w Bielsku to wyprzedzi Polonie o 2 punkty i awansuje na 2 miejsce i do prowadzacej Legii bedzie tracil tylko 4 punkty. To bedzie tylko 4 bo gra Poznaniakow jest duzo gorsza niz wyniki ktore osiagaja i jak po tej kolejce beda wiceliderami z taka nieduzo strata to bedzie dla nich na pewno duzy powod do zadowolenia. Mysle ze bedzie to mecz bezkompromisowy i moze dostarczyc duzo goli bo Podbeskidzie nie ma juz nic do stracenia i musi prowadzic gre. Lech bedzie chcial wykorzystac potkniecia rywali w tabeli i objac miejsce wicelidera dlatego tez musi atakowac zeby z Bielska wywiesc 3 punkty bo remis niczego im nie da i pozostana na 3 miejscu. Statystyki mowia ze tu duzo bramek nie bedzie ale czasem dobrze jest zagrac przeciw statystykom co widac na przykladzie niektorych meczy w naszej Ekstraklasie, np Korony z Piastem gdzie wynik byl duzo wyzszy niz sie spodziewano przed meczem. Dlatego postawie na over 2,5

Autor analizy:MASTER
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl