rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-10-21 17:00
Typ:
1
Kurs:
2.12
Bukmacher:
112 EURO
0
0
oceń analizę

W niedzielę na Konwiktorską zawita ekipa chorzowskiego Ruchu. Mecz odbędzie się o godzinie 17. Moim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Polonia w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze. Dwie porażki , 11 punktów i 8 pozycja. Mimo ostatniej porażki ze Śląskiem Polonia powinna nie mieć większych problemów z Ruchem który ma o jeden punkt mniej w tabeli. Niebiescy po słabym starcie sezonu zaczęli się jednak nieco odbudowywać. Wygrali trzy mecze z rzędu, co w polskiej lidze nie należy do zadań prostych. To spotkanie powinno być zacięte i raczej nie będzie obfitować w celne trafienia. Stawiałbym tu na wygraną z przewagą jednej bramki dal gospodarzy. Polonia ma kadrowicza który w tym sezonie zachwyca. Przed tygodniem Paweł Wszołek zadebiutował w pierwszej reprezentacji Polski w meczu towarzyskim z RPA, w środę przez 63. minuty grał przeciw Anglii w eliminacjach mistrzostw świata 2014. Wszołek z Ruchem powinien zagrać od pierwszej minuty . Ruch chce wywieźć ze Stolicy 3 punkty. Jednak jest to mało prawdopodobne. W niedzielę nie będzie mógł zagrać Adam Kokoszka. Obrońca Polonii w meczu ze Śląskiem Wrocław zobaczył czerwoną kartkę. To jednak nie powinno być dużym problemem trenera Polonii. Ciekawostką jest to, że na Konwiktorską wróci Jacek Zieliński, który w ostatnich latach dwukrotnie był szkoleniowcem Polonii, kiedy właścicielem klubu był Józef Wojciechowski.  Trener Jacek Zieliński w meczu z Polonią nie będzie mógł skorzystać z usług Łukasza Janoszki, który w najbliższym czasie przejdzie artroskopię stawu biodrowego. W trakcie przygotowań do meczu z Polonią na drobne urazy narzekali Paweł Lisowski i Jakub Smektała, ale ich występ nie jest zagrożony. Szkoleniowiec Polonii, Tomasz Stokowiec przy ustalaniu składu nie będzie brał pod uwagę Adama Kokoszki (pauza za czerwoną kartkę) oraz Yahiyi Dieme (kontuzja). 

Autor analizy:dzako25
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl