rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-06-08 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.70
Bukmacher:
170 EURO
0
0
oceń analizę

W drugim dzisiejszym meczu grupy A na stadionie Miejskim we Wrocławiu zmierzą się ekipy Rosji i Czech. Nie da się ukryć, że faworytem jest tutaj ekipa prowadzona przez Dicka Advocaata. Rosjanie z bardzo dobrej strony pokazali się w meczach kontrolnych z Włochami (3-0) czy Urugwajem (1-1). Imponowali w tym meczu dynamiką gry i stwarzaniem sobie okazji podbramkowych, myślę, że jeżeli będą wstanie przełożyć to na boiska w Polsce to awans z grupy będzie dla nich formalnością. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać jednak powyżej 2.5 zdobytych bramek. Rosjanie zapewne będą grać o zwycięstwo, sam Advocaat mówił na konferencji, że jego drużyna zagra bezkompromisowo, natomiast szkoleniowiec Czechów Michał Bílek mówił, że jego podopieczni nie zamierzają odpuszczać i również pokażą swoją wartość na boisku. Co prawda wiadomo już, że w tym meczu nie wystąpi Milan Baros jednak z gwiazd Czeskiej piłki ale może to i lepiej jest dla drużyny. Będzie to jednak okazja by swoje możliwości pokazali Tomas Pekhart czy Tomas Necid. Ważne też w kontekście gry ofensywnej jest powrót do zdrowia Tomasa Rosicky'ego ponadto bardzo dobrze wyglądają boki defensywy ekipy Czeskiej na których grają Theodor Gebre Selassie i Michal Kadlec. Rosjanie natomiast mają kilku naprawdę znakomitych zawodników jak Andriej Arszawin, Aleksandr Kierżakow czy Roman Shirokov. Ponadto jest też robiący furorę w CSKA Moskwa młody Alan Dżagojew. "Sborna" na papierze wygląda więc bardzo mocna i jeżeli przełoży mecze towarzyskie na mecze o punkty na Euro będą bardzo groźną ekipą dla każdego. Mój typ jak już wspomniałem to over. Obie ekipy zagrają o zwycięstwo, nie będzie tu raczej kalkulacji. Ostatni raz obie ekipy grały ze sobą na Euro w 1996 roku w Anglii wtedy był to znakomity mecz zakończony remisem 3-3. Dziś nie miałbym nic przeciwko powtórce takiego wyniku.

Autor analizy:krz-widzew
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl