rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-08-30 21:45
Typ:
under 3.5
Kurs:
1.79
Bukmacher:
79 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatni z czwartkowych meczów eliminacyjnych do Ligi Europy . O godzinie 21:45 zacznie się spotkanie pomiędzy Sevillą , która będzie gospodarzem , oraz Sigmą Olomuniec . Pierwszy mecz zakończył się skromnym zwycięstwem drużyny z Hiszpanii 1:0 . Sevilla ma serię 4 spotkań bez porażki , a aż ośmiokrotnie na 9 ostatnich spotkań Sevilla jako pierwsza pokonywała bramkarza rywali . Sigma Olomuniec ma serię 3 porażek z rzędu , więc wielce prawdopodobne , że dziś też przegrają , ale kurs na wygraną Sevilli jest marny , dlatego zdecydowałem się typować ilość bramek , a dokładniej typuję under 3,5 gola . Uważam , że mając korzystny wynik po pierwszym spotkaniu drużyna Sevilli nie będzie forsować tempa , wygrają , ale myślę że będzie to wynik 1:0 , 2:0 , nie więcej . Sigma Olomuniec ma serię pięciu z rzędu spotkań ze straconą bramką , a w ostatnich 5 jej meczach 4-krotnie padał over 2,5 gola . Typuję under 3,5 gola w tym meczu , powodzenia !

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl