rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-04 20:45
Typ:
under 1.5
Kurs:
3.01
Bukmacher:
201 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz zamykający 35 kolejke Angielskiej Championship.Przed nami Derby miasta Sheffield.Podopieczni Steve Bruce'a na Hillsborough zmierzą się z United które walczą o powrót po latach do Premier League.Wyczuwam,że mecz będzie zacięty jak większosć derbów na świecie,ale derby Sheffield są wyjątkowe w tym względzie.Dlatego stawiam na under 1.5 gola w tym meczu.Na ostatnie 5 pojedynków między tymi druzynami,3 razy padał under 1.5 gola a w dwóch ostatnich meczach były wyniki 0-0.Wednesday praktycznie nie gra już o nic choc jakies szanse na baraże jeszcze mają,jesli regularnie zaczną punktować(w ostatnich 5 meczach 8 punktów,więc solidnie).Natomiast United to obok Norwich i Leeds na ten moment najpowazniejszy kandydat do awansu.Liczę na moją intuicję i również sugeruję się statystykami,że znowu tu nie będzie więcej niż jedna bramka w tym meczu.A kurs kusi i to bardzo.Polecam ten typ z całego serca jak ma ktoś możliwość zagrania.W United,jesli Sharp nie ma dnia to nie ma kto tam za bardzo strzelać.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl