rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-08 17:00
Typ:
over 3.5
Kurs:
3.01
Bukmacher:
201 EURO
0
0
oceń analizę

25 kolejka tureckiej Super Lig to hitowo zapowiadające się spotkanie na szczycie ligowej tabeli, zmierzą się ze sobą zespoły Sivasspor i Galatasaray Stambuł, gospodarze w pewnym momencie byli już na szczycie ligowej tabeli, jednak kilka słabszych spotkań sprawiło że obecnie z dorobkiem 48 punktów zdobytych za 14 zwycięstw i 6 remisów zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście którzy są aktualnym mistrzem Turcji po słabszym początku sezonu i odpadnięciu z europejskich pucharów wracają na swoje ligowe wysokie miejsce, z dorobkiem 48 punktów zdobytych za 14 zwycięstw i 6 remisów zajmują 3 miejsce, mają jednak fantastyczną serię 8 zwycięstw ligowych z rzędu, oba zespoły w tym sezonie są bardzo skuteczne, w ostatnich spotkaniach ich średnia to w sumie ponad 3 bramki na spotkanie, jeszcze lepiej wyglądają strzelecko ostatnie mecze bezpośrednie, w 5 spotkaniach padły 24 bramki co daje średnią prawie 5 bramek na mecz, przy wysokim typie na over 3,5 można dziś zaryzykować i zagrać ten kurs, mój typ to over 3,5

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl