rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-01-28 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.90
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś lider Arsenal zagra na wyjeździe z Southamptonem w ramach 23 kolejki angielskiej Premier League. Gospodarze dzisiejszego spotkania czyli Southampton zajmuje w lidze 9 miejsce z dorobkiem 31 punktów, notując 8 zwycięstw,7 remisów i 7 porażek,strzelając przy tym 29 bramek.W teraźniejszym okresie gospodarze nie prezentują takiej formy jak na początku sezonu,i dlatego faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna gości. Po kontuzji do bramki gospodarzy wrócił Boruc,ale nie ma on takiej formy jak na początku sezonu. Defensywna gra świętych nie należy do monolitu, bo ostatnio nagminnie tracą bramki a dziś na przeciwko takiej drużyny jak Arsenal będzie jeszcze trudniej zachować czyste konto.Gospodarze dziś wystąpią bez kontuzjowanych Dejana Lovrena i Gatsona Ramireza,ale nie wolno zapomnieć o takich zawodnikach jak Rodriguez,który strzelił już 9 bramek Lambert i Lallana. Kanonierzy grają w tym sezonie o Mistrzostwo Anglii i krocza do tego celu z meczu na mecz , i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów bo za plecami depczą im zawodnicy z Manchesteru City,którzy mają o jeden punkt mniej.W dobrej formie znajduje się Cazorla,który ostatnio regularnie strzela bramki w każdym spotkaniu,a przecież w składzie Arsenalu jest kilku dobrych i bramkostrzelnych zawodników .W obronie goście tez spisują się znakomicie nie tracą już tak regularnie bramek jak na początku sezonu.Ostatnio w formacji defensywnej występują Sagna, Meresacher, Koscielny i Monreal oraz w bramce Szczęsny,którzy gwarantują spokój w tyłach. .W pierwszym spotkaniu padł wynik 2-1 dla Arsenalu i dziś ponownie 3 punkty zgarnie drużyna gości.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl