rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-02-13 01:05
Typ:
under 5
Kurs:
1.98
Bukmacher:
98 EURO
0
0
oceń analizę

Następnym meczem o tej samej godzinie będzie pojedynek pomiędzy St. Louis Blues a San Jose Sharks , w tym spotkaniu zupełnie innego finału niż z poprzedniej analizy czyli upatruje tutaj małej ilości bramek. Wbrew jakimkolwiek statystyką , bo patrząc na ostatnie spotkania San Jose , notorycznie wyrabiają overy,ale jak każda passa musi się kiedyś skończyć i to najprawdopodobniej będzie dzisiaj. Blues maja problemy z paroma zawodnikami z powodu kontuzji i na chwile obecna nie wiadomo czy będą mogli zagrać m.in. D Agostini, Russel,Steen czy Arnott. W drużynie Rekinów najprawdopodobniej nie wystąpią Havlat i Dembels. Między słupkami zobaczymy Antti Niemiego oraz Halaka, mam nadzieję,że obaj staną na wysokości zadania i nie będzie prostych błędów bramkarskich. Jako strzelca z San Jose proponowałbym Counture kurs kolo 3,3. Statystycznie ryzykowany typ ale w nhlu statystyki to nie wszystko, dlatego zobaczymy jak potoczy się owe spotkanie, mam nadzieje ze po mojej myśli.

Autor analizy:Kopara
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl