rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-06-30 17:55
Typ:
2
Kurs:
2.86
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiaj w meczu o 3 miejsce w Pucharze Konfederacji zagrają ze sobą drużyny Urugwaju i Włoch. Spotkanie to odbędzie się w Salwadorze o godzinie 18 naszego czasu. Bukmacherzy minimalnie większe szanse dają Mistrzowi Ameryki Południowej, który w półfinale uległ 2:1 gospodarzom tego turnieju, po dobrym meczu i drugim golu straconym dopiero w 86 minucie. Drużyna Cesare Prandelliego po dogrywce i karnych musiała uznać wyższość Hiszpanów w 1/2 finału, co oznacza ,że Włosi mogą być bardziej zmęczeni od Urugwaju w meczu o 3 miejsce. Mimo kilku kontuzji i braku takich graczy jak Abate,Balotelli,Pirlo czy Barzagli to i tak uważam Italię ,za faworyta tego meczu. Urugwaj gra nieźle ,ale nie zachwyca i półfinał tego turnieju to i tak sukces. Włosi w meczu z Hiszpanią pokazali, że finał Euro 2012, to nie był przypadek czy jednorazowy sukces. Piłkarze Prandellego udowadniają na tym turnieju , że mogą grać jak równy z równym z Hiszpanią czy Brazylią ,pomimo porażki z tym drugim zespołem pozostawiają po sobie dobre wrażenie. Włochy w tym turnieju prezentują większą jakość i powinni wygrać z Urugwajem ,nawet mimo braku kilku graczy z podstawowego składu, ponieważ mają o wiele szerszą ławkę rezerwowych od Urugwaju, który na pewno już mocno odczuwa trudy tego brazylijskiego turnieju. Stawiam na nieznaczne zwycięstwo wicemistrzów starego kontynentu, 2:1 lub 3:2. Powodzenia :)

Autor analizy:Tony
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl