rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Werder Brema - Bayer Leverkusen
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Bundesliga
08-02-2015 15:30
2
1.83
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
3.92
X
3.71
2
1.83
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
21%
X
32%
2
47%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Werder Brema
Typy na Remis
Typy na Bayer Leverkusen
Werder Brema - Bayer Leverkusen (under 0.5)
Werder Brema - Bayer Leverkusen (over 0.5)
  • Kurs: 12.95
  • Brak typów
  • Kurs: 1.03
  • Brak typów
Werder Brema - Bayer Leverkusen (under 1.5)
Werder Brema - Bayer Leverkusen (over 1.5)
  • Kurs: 4.04
  • Brak typów
  • Kurs: 1.21
  • Brak typów
Werder Brema - Bayer Leverkusen (under 2.5)
Werder Brema - Bayer Leverkusen (over 2.5)
  • Kurs: 2.08
  • Brak typów
  • Kurs: 1.67
  • Brak typów
Werder Brema - Bayer Leverkusen (under 3.5)
Werder Brema - Bayer Leverkusen (over 3.5)
  • Kurs: 1.43
  • Brak typów
  • Kurs: 2.62
  • Brak typów
Werder Brema - Bayer Leverkusen (under 4.5)
Werder Brema - Bayer Leverkusen (over 4.5)
  • Kurs: 1.16
  • Brak typów
  • Kurs: 4.61
  • Brak typów
Werder Brema - Bayer Leverkusen (under 5.5)
Werder Brema - Bayer Leverkusen (over 5.5)
  • Kurs: 1.05
  • Brak typów
  • Kurs: 9.52
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
08-02-2015 15:30
Typ:
X
Kurs:
3.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Bardzo ciekawe spotkanie w Bundeslidze rozpocznie się za 30 minut. Gospodarze Werderu Bremy mimo swojej słabej pozycji ligowej wygrali trzy ostatnie spotkania z Hoffenheim, Hertha i Borussią Dortmund i dziś również mogą pokusić się o punkty, bowiem Aptekarze wygrali ostatnie dwa spotkania wyjazdowe w Berlinie i Hoffeinhem. Werder natomiast przed własną publiką radzi sobie bardzo dobrze nie przegrali od pięciu spotkań, a ostatnim zespołem który wygrał na Weserstadion był zespół FC Koln 24 października. Aptekarze obecnie na miejscu 6 ale gdyby dzis wygrali mogą wskoczyć na miejsce trzecie. W pierwszym spotkaniu na Bay Arenie padł wysoki remis 3:3, gdZie miejscowi byli dośc pewnym faworytem do zwycięstwa. Jednakrze w Bremie najczęściej padał remis, Leverkusen wygrało tu tylko cztery razy. Ostatni remis miał tu miejsce trzy lata temu więc jest dziś szansa. Wiele mówiło się dziś o osłabionym Bayerze jednak zabraknie tylko Tina Jedvaja i Robbiego Kruse reszta zawodników gotowa jest do gry. Werder będzie musiał radzić sobie bez Marnona Buscha, Sebastiana Prodla i Ozcana Yildirima. Mój typ na to spotkanie to podział punktów, mimo że gospodarze w tym sezonie stracili najwięcej bramek z pośród wszystkich zespołów w lidze, bayer natomiast dość często remisuje.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl