rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Montpellier - PSG
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Ligue 1
21-08-2015 20:30
2
1.46
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
6.84
X
4.01
2
1.46
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
9%
X
16%
2
75%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Montpellier
Typy na Remis
Typy na PSG
Montpellier - PSG (under 0.5)
Montpellier - PSG (over 0.5)
  • Kurs: 8.50
  • Brak typów
  • Kurs: 1.05
  • Brak typów
Montpellier - PSG (under 1.5)
Montpellier - PSG (over 1.5)
  • Kurs: 2.96
  • Brak typów
  • Kurs: 1.34
  • Brak typów
Montpellier - PSG (under 2.5)
Montpellier - PSG (over 2.5)
  • Kurs: 1.67
  • Brak typów
  • Kurs: 2.02
  • Brak typów
Montpellier - PSG (under 3.5)
Montpellier - PSG (over 3.5)
  • Kurs: 1.25
  • Brak typów
  • Kurs: 3.60
  • Brak typów
Montpellier - PSG (under 4.5)
Montpellier - PSG (over 4.5)
  • Kurs: 1.08
  • Brak typów
  • Kurs: 6.51
  • Brak typów
Montpellier - PSG (under 5.5)
Montpellier - PSG (over 5.5)
  • Kurs: 1.02
  • Brak typów
  • Kurs: 16.92
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
21-08-2015 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.51
Bukmacher:
51 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś na inaugurację 3 kolejki francuskiej Ligue 1 drużyna Montpellier podejmie na swoim boisku PSG. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są goście,którzy początek sezonu mają znakomity. Gospodarze drużyna Montpellier zajmuje po 2 kolejka ostatnie miejsce z zerowym kontem punktowym po tym jak przegrali spotkania z beniaminkiem Angers 0-2 u siebie i z Rennes 0-1. Podopieczni trenera Sylvaina Ripolla mają serię 4 kolejnych meczy bez zdobyczy punktowej i przy takiej dyspozycji raczej nie poprawią tej złej serii. W dzisiejszym meczu gospodarze zagrają bez kontuzjowanych takich zawodników jak Sanson, Joudren i Saihi. Goście drużyna PSG prowadzona przez trenera Laurenta Blanca to aktualny lider z dorobkiem 6 punktów po tym jak pokonali drużyny Lille (1:0) i GFC Ajaccio (2:0). Drużyna z Paryża to jedyny kandydat do zdobycia Mistrzostwa, ponieważ z ważniejszych zawodników z poprzedniego sezonu odszedł jedynie Cabaye, a w jego miejsce ściągnięto między innymi Di Marię i Trappa co jeszcze bardziej wzmocniło ten klub. Przyjezdni mają serię 15 kolejnych meczy bez porażki i nawet absencja takich zawodników jak Di Maria, i Ibrahimovicia raczej nie pogorszy tej statystyki. Patrząc na historie spotkań pomiędzy tymi drużynami to ona też przemawia za PSG, bo na 13 ostatnich meczy Montpellier wygrało tylko raz. Wiec patrząc na obecną dyspozycję obu klubów inny wynik niż zwycięstwo gości uznane będzie za sensację.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl