rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Monaco - Arles
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Ligue 2
24-08-2012 18:45
1
1.68
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.68
X
3.58
2
6.95
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
74%
X
22%
2
3%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Monaco
Typy na Remis
Typy na Arles
Monaco - Arles (under 2)
Monaco - Arles (over 2)
  • Kurs: 2.10
  • Brak typów
  • Kurs: 1.81
  • Brak typów
Monaco - Arles (under 2.5)
Monaco - Arles (over 2.5)
  • Kurs: 1.57
  • Brak typów
  • Kurs: 2.35
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
24-08-2012 18:45
Typ:
1
Kurs:
1.76
Bukmacher:
76 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z piątkowych spotkań francuskiej Ligue 2 na stadionie Stade Louis II w Monaco zobaczymy miejscowe AS oraz zespół Arles.Moim zdaniem wygra ekipa gości,jednakże zwycięstwo nie powinno im przyjść łatwo.Monaco mając bardzo bogatego sponsora,w tym sezonie zapowiedziało że wraca do Ligue 1.Jak do tej pory zapowiedzi się te potwierdzają,Monaco zajmuje aktualnie pozycję lidera w tabeli ligowej,wygrywając 3 mecze i 1 remisując.W ekipie Monaco w przerwie pomiędzy sezonami doszło do poważnych zmian,do ekipy dołączyli campos oraz Ribas,którzy powinni wzmocnić skład,natomiast zespół opuścił Giuly,wiekowy już snajper,który nie powinien znacznie osłabić zespołu.Z kolei Arles na początek miło zaskoczyło swoich kibiców,nie przegrywając jeszcze meczu w tym sezonie ligowym,jednakże nie mierzyła się jeszcze z możnymi Ligue 2 i myślę że w miarę rozgrywek zespół ten będzie spisywał się coraz gorzej.Reasumując uważam że potencjał obu ekip,miejsce rozgrywania meczu oraz umiejętności techniczne poszczególnych graczy przeważą i zwycięży ekipa gospodarzy

Autor analizy:sebek75
24-08-2012 18:45
Typ:
1
Kurs:
1.70
Bukmacher:
70 EURO
0
0
oceń analizę

onaco do tej pory rozegrało na własnym boisku 2 mecze i oba wygrały, natomiast przeciwnicy na wyjeździe zwyciężyli i uzyskali remis więc całkiem pozytywnie. Jednak bilans bramkowy w obu meczach nie był szczególny 3:2. Monako strzela dużo bramek na własnym boisku (3,5 gola na mecz) i traci mało( 1 bramka na mecz) dodatkowo przewodzi w tabeli. Na pewno grając u siebie będzie chciało odskoczyć rywalom. Druga liga dla tego klubu to dno, ambicje piłkarzy sięgają wyżej jestem przekonany że tego wieczora udokumentują swoją przewagę nad rywalem. Klub z ostatnich 6 spotkań wygrał 5 i raz zremisował. Arles wygrało 3 razy, raz zremisowało, raz przegrało, więc jak widać forma przemawia za piłkarzami z księstwa. W meczu powinno paś również kilka bramek więc emocji nie zabraknie. Polecam grać na Monaco z wyżej wymienionych względów. Małe ryzyko a wysoki kurs. Serdecznie polecam i życze powodzenia.

Autor analizy:tomato99
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl