rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Arsenal Londyn - Everton
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Premier League
03-02-2018 18:30
1
1.32
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.32
X
5.34
2
8.70
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
56%
X
33%
2
10%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Arsenal Londyn
Typy na Remis
Typy na Everton
Arsenal Londyn - Everton (under 0.5)
Arsenal Londyn - Everton (over 0.5)
  • Kurs: 11.17
  • Brak typów
  • Kurs: 1.02
  • Brak typów
Arsenal Londyn - Everton (under 1.5)
Arsenal Londyn - Everton (over 1.5)
  • Kurs: 4.69
  • Brak typów
  • Kurs: 1.17
  • Brak typów
Arsenal Londyn - Everton (under 2.5)
Arsenal Londyn - Everton (over 2.5)
  • Kurs: 2.36
  • Brak typów
  • Kurs: 1.55
  • Brak typów
Arsenal Londyn - Everton (under 3.5)
Arsenal Londyn - Everton (over 3.5)
  • Kurs: 1.55
  • Brak typów
  • Kurs: 2.35
  • Brak typów
Arsenal Londyn - Everton (under 4.5)
Arsenal Londyn - Everton (over 4.5)
  • Kurs: 1.22
  • Brak typów
  • Kurs: 3.99
  • Brak typów
Arsenal Londyn - Everton (under 5.5)
Arsenal Londyn - Everton (over 5.5)
  • Kurs: 1.08
  • Brak typów
  • Kurs: 7.04
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
03-02-2018 18:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.56
Bukmacher:
56 EURO
0
0
oceń analizę

26 kolejka w której faworyzowany Arsenal podejmie Everton.Arsenal w tym sezonie z pewnością zawodzi na całej linii wszystko wskazuje że to będzie ostatni sezon Wengera w Arsenalu.Arsenalowi w zasadzie LM już odjechała chociaż do niedawna mało kto by wierzył że Arsenal nie zagra w LM.Kurs na wygraną Arsenalu w tym meczu jest po prostu śmieszny bo uważam że Arsenal tego spotkania nie wygra.Najlepiej dzisiaj stawiać w tym meczu na over bramkowy bo goście spokojnie będą w stanie strzelić przynajmniej jednego gola a tych raczej i tak powinno być więcej.Spodziewam się otwartego spotkania w którym oba zespoły zagrają o pełną pulę.Arsenal już nie straszy tak jak kiedyś i każdy kto mierzy się z Arsenalem ma bardzo realne szanse.Bardzo będzie ciekawie za sprawą Walcoota który był jednym z bohaterów transferowych.Dzisiaj może zagrać przeciwko swoim kolegom a jak historia pokazuje często tacy piłkarze strzelali gole swoim byłym klubom.Stawiam dzisiaj na dobre widowisko w którym goli z pewnością nie zabraknie.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl