- Benio10 ( Zysk: 136 EURO)
- matinho933 ( Zysk: 34 EURO)
- maer ( Zysk: 130 EURO)
- berserb ( Zysk: 132 EURO)
- supcio ( Zysk: 132 EURO)
- landek ( Zysk: 132 EURO)
- mat264 ( Zysk: 33 EURO)
- AURELIO ( Zysk: 132 EURO)
- zbyszek57 ( Zysk: 130 EURO)
- balonik19821 ( Zysk: 128 EURO)
- atletico ( Zysk: 64 EURO)
- kamil1 ( Zysk: 126 EURO)
- pawros57 ( Zysk: 32 EURO)
- gieksa76 ( Zysk: 126 EURO)
- -Fenomen- ( Zysk: 126 EURO)
- Dziadyga ( Zysk: 126 EURO)
- cenio57 ( Zysk: 32 EURO)
- stalowka65 ( Zysk: 126 EURO)
- rafal1111ww ( Zysk: 126 EURO)
- Kupon #235827 ( Zysk: 747 EURO)
- Kupon #235876 ( Strata: -200 EURO)
- Kupon #235878 ( Strata: -50 EURO)
- Kupon #235883 ( Strata: -50 EURO)
- Kupon #235885 ( Strata: -100 EURO)
- Kupon #235896 ( Strata: -50 EURO)
- Kupon #235898 ( Strata: -200 EURO)
- Kupon #235923 ( Zysk: 292 EURO)
- Kupon #235924 ( Strata: -200 EURO)
- Kupon #235927 ( Strata: -100 EURO)
- Kupon #235928 ( Strata: -200 EURO)
- Kupon #235931 ( Zysk: 169 EURO)
- Kupon #235936 ( Strata: -50 EURO)
- Kupon #235941 ( Zysk: 186 EURO)
- Kupon #235943 ( Strata: -200 EURO)
- Kupon #235944 ( Strata: -200 EURO)
- adziu82 ( Strata: -200 EURO)
- andrzejszwedzki ( Strata: -200 EURO)
Kurs: 1.04
- greg1 ( Zysk: 2 EURO)
Kurs: 1.36
- zygy79 ( Zysk: 66 EURO)
Kurs: 1.04
- under ( Zysk: 2 EURO)
Pierwsza kolejka w Nowym Roku 2020.Po dwutygodniowej przerwie na boiska La Ligi wyjdzie między innymi Valencia jak i Eibar.Na Mestalla Nietoperze będą faworytami tego spotkania i mysle,że warto postawić na nich.Valencia walczy o Lige Mistrzów i są na dobrej drodze,ale muszą przestac notowac głupie remisy,które były ich zmorą w poprzednim sezonie,ale w tym również sporo meczów remisują.Niech świadczy sam fakt meczów domowych w tym sezonie,gdzie w 9 spotkaniach nie przegrali ani razu(!) wiec wynik świetny,ale zanotowali az 5 remisów i 4 wygrane mecze.Wiec jak widać za dużo wpadek mimo wszystko na własnym obiekcie.Trzeba zacząc zdobywać trzy punkty coraz czesciej,a jest do tego okazja,bo Eibar w tym sezonie spisuje się słabo.Są na 16 miejscu,niby 5 punktów przewagi nad spadkiem,ale moze sie to wszystko szybko zmienić.W meczach wyjazdowych bilans 1-4-4.Wiec słabo,choc tez lubią remisować..Ale mysle,że warto postawic tym razem na Valencie.
Nietoperze z Valencji po słabszym początku sezonu, próbują wejść do czołówki. Obecnie po 18 kolejkach są na miejscu 8 ale realnie mają szansę wejść do pierwszej 4 do której tracą 4 punkty. Ostatnie dwa swoje mecze w poprzednim roku zremisowali z Vaiadolid i Realem Madryt. Wczesnie wygrali 3 spotkania z czego 2 ligowe. Dziś podejmować będą u siebie zespół Eibaru który zajmuje 16 miejsce w tabeli, poprzedni rok łączyło w dobrych nastrojach wygrywając 5:0 W pucharze króla i 3:0 W lidze z Granada. Co ciekawe Valencia nie wygrala z Eibarem od 2016 roku, kiedy to pokonała Eibar 4:0 po fenomenalnym spotkaniu Paco Alcacera który strzelił 3 bramki, od tamtej pory odnotowała 4 porażki i 2 remisy. Z czego 2 porazki i rwmis u siebie. W tym meczu będą musieli sobie poradzić bez Guedesa i Picconiego, z kolei goście bez Burgosa i Orellana. Moim zdaniem klątwa Eibaru zostanie ściągnięta na Estadio Mestalla i gospodarze wygrają spotkanie po przerwie zimowej. Początek spotkania już o 13 w sobotę.
W Hiszpani,po krotkiej przerwie swiatecznej,druzyny klubowe ponownie wyszly na boiska by walczyc o ligowe punkty.Do oceny wybralem mecz pomiedzy Valencia a Eibar,uwazam,ze bedzie to ciekawy pojedynek i wbrew pozorom Eibar przedewszystkim nie przegra.Wiekszosc z was typuje zdecydowane zwyciestwo Valenci,nie jest to pozbawione podstaw.Ta druzyna jest wyzej notowana w klasyfikacji,napewno na swym koncie ma wiecej sukcesow,gra u siebie i ostatnio przegrala tylko jedno spotkanie z Betisem Sevilla.To wszystko prawda ale mnie zainteresowaly bezposrednie pojedynki tych ekip.Valencia pomimo takiej przewagi,w ogolnym zakresie nie wygrala z Eibar od dwoch sezonow!!! Malo tego w tym czasie to Eibar wygrywal dwukrotnie...czy zatem,dzisiaj Valencia jest tak widocznym faworytem? Moim zdaniem nie.Cuz,nie sadze aby Eibar wygral,choc i tego nie wykluczam ale remis jest napewno bardzo realny.Na zakonczenie dodam tak od siebie,ze Valencia wiecej zwyciestw odnosi na wyjazdach.
W ten weekend sa rozgrywane kolejne spotkania ligowe w kilku zachodnich krajach. Ja na sobote zdecydowałem sie wybrać mecz z Półwyspu Iberyjskiego a konkretnie z Hiszpanii. Tam o godzinie 13:00 na Estadio Mestalla Valencia CF zmierzy sie w meczu 19 kolejki z Eibar. Oba zespoły liczą tutaj na pierwsze punkty w tym roku kalendarzowym wiec czeka nas ciekawe widowisko. Na pewno faworytem są tutaj Nietoperze. Drużyna co prawda słabo weszła w ten sezon, ale ostatnio potrafiła wygrać kilka spotkań dzięki czemu wróciła do walki o europejskie puchary. Grając u siebie trzeba wygrywać spotkania z zespołami z dolnej częsci tabeli wiec dzisiaj liczą się tylko 3 punkty. Ich rywal Eibar w ostatnich latach regularnie zajmował w tabeli miejsce w środki stawki, ale teraz zapowiada sie jedynie walka o utrzymanie. Goscie przeszli spore zmiany kadrowe i odbija sie to na grze drużyny. Ja dzisiaj w roli faworyta stawiam gospodarzy i myśle, że zdołaja oni tutaj ugrać kolejne 3 punkty. Valencia CF posiada naprawde mocny skład, który powinien włączyc sie jeszcze do walki o TOP 4 i kwalifikacje do rozgrywek Ligi Mistrzów. Nietoperze na własnym terenie ostatnio osiągają dobre wyniki wiec sądze, że odniosą tutaj ważna wygraną.